Overzicht meesters en leerlingen

glasmuseum.jpg

Foto: Glasmuseum

Minister Sven Gatz lanceerde op 15 mei een nieuw beurssysteem dat kennisoverdracht tussen een 'meester' en 'leerling' wil stimuleren. We ontvingen reeds een aantal vragen van meesters en leerlingen. Deze pagina wordt regelmatig aangepast, dus hou het overzicht zeker in de gaten!

(laatste update 5 september 2018)

Leerling

Mathijs Huyghebaert
Regio: Antwerpen
Sector: vakwerkbouw
Contact: mh@matisu.be

Valerie Cockhuyt
Regio: West-Vlaanderen
Sector: meubelstofferen
Contact: valerie@studiokuit.be

Marcel Teugels
Regio: Oost-Vlaanderen
Sector: metaal en hout
Techniek: smederij, vakwerkbouw of meubelnijverheid
Contact: marcel_teugels@hotmail.com

Luk D.
Regio: Gent en omstreken
Sector: hout of metaal
Techniek: koetsenbouwer, motoren, smederij, klompenmakerij
Contact: info@etwie.be

Meester

Michel Mouton
Regio: Brussel en Vlaanderen
Sector: metaal
Specialiteit: smederij


Walter Vaes
Regio: Houthalen/Limburg
Sector: restauratie antieke meubelen
Specialiteit: politoeren, marqueterie inlegwerk, oude kleurtechnieken
Contact: walter.veerle@gmail.com

Jeanny Bouwen
Regio: Antwerpen/Turnhout
Specialiteit: vlechten met wilgenteen, met ecologisch aspect van kweek materiaal tot afgewerkt product.
Contact: info@deratelaar.be
Info: www.deratelaar.be

vzw De Klomp De Klinge
Regio: Meetjesland
Specialiteit: handmatig klompen maken
Contact: eric.dekeyzer@gmail.com

Henk Lutjeharms
Regio: Brussel en Brabant
Sector: houtbewerking
Specialiteit: traditionele schrijnwerkerij
Contact: info@lutjeharms.be 

Patrick Storme
Regio: Antwerpen
Sector: edelsmeedkunst
Contact: p.storme@telenet.be

Dominique Stienlet
Regio: Tienen – Leuven
Sector: Pottenbakkerij
Specialiteit: handgedraaid serviesgoed
Contact: Dominique@maanpotkeramiek.be

Marc Reymen
Regio: Boom
Specialiteit: draailierbouw
Contact: reymen.m@gmail.com
Bezoek van het atelier is mogelijk na contact: 0495 12 72 08

Herman Van Looveren
Regio: Leuven
Specialiteit: traditionele houtbewerking (met handgereedschap)
Contact: herman@vanlooveren.com

Hendrik Schoemans
Regio: Limburg
Sector: vakwerkbouw
Specialiteit: restauratie eikenhouten constructies
Contact: bouwwerkengilco@gmail.com

Isabelle De Groote
Regio: West-Vlaanderen
Sector: textiel
Specialiteit: borduren
Contact: isabelle@doompie.be 

Casimir
Regio: Antwerpen
Sector: massief hedendaags meubelatelier
Contact: info@casimirateliers.be
Referenties: www.casimir.be - www.instagram.com/casimir.be - www.instagram.com/casimirateliers - www.facebook.com/casimir.furniture - www. facebook.com/casimirateliers

 

 

 

27/05/2018 - 00:00

Reactie toevoegen

In de kijker

Op vrijdag 16 november organiseert ETWIE in samenwerking met de Stichting Bedrijfsgeschiedenis en de Vereniging Bedrijf & Historie een studiedag over bedrijfserfgoed als cultureel erfgoed. Het programma staat online en inschrijven is vanaf nu mogelijk.

Nieuwsbrief